Gå til hovedinnhold

Konkurransevilkår  

For å delta i konkurransen må du oppfylle følgende krav:   
 
  • Være fylt 18 år  
  • Være bosatt i Norge
Ansatte i Santander, samt familiemedlemmer til ansatte i Santander, kan ikke delta i konkurransen.   
 
Du vil motta en bekreftelses-e-post fra Santander, hvor du må bekrefte at du ønsker å motta nyheter fra Santander, og du kan selvfølgelig når som helst melde deg av igjen via en avmeldingslenke i Santanders nyhetsbrev.  

Premier  

Det vil være totalt åtte (8) vinnere av konkurransene (én per løp) 
 
Konkurransene er fordelt som følger: 
 
Konkurranse 1: Miami, Formula 1 Crypto.com Miami Grand Prix 2026 
Premie: F1 FW Bucket Hat 
Veiledende utsalgspris: ca. 260 kr. 
 
Konkurranse 2: Canada, Formula 1 Lenovo Grand Prix Du Canada 2026 
Premie: F1 FW Small Logo Polo 
Veiledende utsalgspris: ca. 335 kr. 
 
Konkurranse 3: Monaco, Formula 1 Louis Vuitton Grand Prix de Monaco 2026 
Premie: F1 FW Racing Line BB Cap 
Veiledende utsalgspris: ca. 220 kr. 
 
Konkurranse 4: Barcelona, Formula 1 MSC Cruises Gran Premio de Barcelona-Catalunya 2026 
Premie: F1 FW Logo Tee 
Veiledende utsalgspris: ca. 220 kr. 
 
Konkurranse 5: Østerrike, Formel 1 Lenovo Austrian Grand Prix 2026 
Premie: F1 FW Logo Hoodie 
Veiledende utsalgspris: ca. 485 kr. 
 
Konkurranse 6: Storbritannia, Formel 1 Pirelli British Grand Prix 2026 
Premie: F1 FW Logo Tee 
Veiledende utsalgspris: ca. 220 kr. 
 
Konkurranse 7: Belgia, Formel 1 Moët & Chandon Belgian Grand Prix 2026 
Premie: F1 FW Legacy Joggers + F1 FW Legacy Graphic Hoody 
Veiledende utsalgspris: ca. 1150 kr. 
 
Konkurranse 8: Ungarn, Formel 1 AWS Hungarian Grand Prix 2026 
Premie: F1 FW Racing Line Jacket 
Veiledende utsalgspris: ca. 900 kr. 
 

Slik deltar du:

Du deltar i konkurransen ved å gå inn på: www.santanderconsumer.no/formel1 hvor du svarer på tre (3) spørsmål knyttet til Formel 1. For å delta må du oppgi navn og e-postadresse, samt svare på alle tre (3) spørsmålene.  
 
Svar på alle tre (3) spørsmålene utgjør én (1) gyldig deltakelse per Grand Prix-løp. Du kan delta én (1) gang per Grand Prix-konkurranse. 
 
Konkurranseperioden løper fra 27. april 2026 til 26. juli 2026 og består av følgende åtte (8) Grand Prix-konkurranser:  
 
Konkurranse 1: 27. april – 3. mai 2026 (Miami, Formula 1 Crypto.com Miami Grand Prix 2026) 
 
Konkurranse 2: 4. mai – 24. mai 2026 (Canada, Formula 1 Lenovo Grand Prix du Canada 2026) 
 
Konkurranse 3: 25. mai – 7. juni 2026 (Monaco, Formula 1 Louis Vuitton Grand Prix de Monaco 2026) 
 
Konkurranse 4: 8. juni – 14. juni 2026 (Barcelona, Formula 1 MSC Cruises Gran Premio de Barcelona-Catalunya 2026) 
 
Løp 5: 15. juni – 28. juni 2026 (Østerrike, Formel 1 Lenovo Austrian Grand Prix 2026) 
 
Løp 6: 29. juni – 5. juli 2026 (Storbritannia, Formel 1 Pirelli British Grand Prix 2026) 
 
Konkurranse 7: 6. juli – 19. juli 2026 (Belgia, Formel 1 Moët & Chandon Belgian Grand Prix 2026)  
 
Konkurranse 8: 20. juli – 26. juli 2026 (Ungarn, Formel 1 AWS Hungarian Grand Prix 2026) 
 
Vinneren av hvert løp vil bli kontaktet etter hver respektive Grand-Prix løp.

Skatt

Så lenge gevinsten er under 10.000 kr (i Verdi) er det skattefritt for mottaker.

Behandling av personopplysninger   

Du kan lese mer om hvordan Santander beskytter dine personopplysninger og dine rettigheter i Santanders personvern: /om-oss/personvern-og-cookies 

 I tillegg til det som er angitt i Santanders personvern gjelder følgende for behandling av personopplysninger i forbindelse med din deltakelse i konkurransen: Når du deltar i konkurransen, behandler Santander dine personopplysninger, inkludert navn, e-postadresse og bostedsland, basert på sin interesse i å administrere konkurransen.  

Hvis du blir valgt som vinner, vil disse personopplysningene bli behandlet på grunnlag av at det er nødvendig for Santander å oppfylle en kontraktsmessig forpliktelse overfor deg i forbindelse med levering av premien.  

Personopplysninger vil bli behandlet for administrasjon av konkurransen, inkludert kontakt med vinneren via den oppgitte e-postadressen. Santander er behandlingsansvarlig for denne behandlingen.  

Alle personopplysninger vil bli lagret sikkert og i samsvar med gjeldende lovgivning. Når konkurransen er avsluttet, vil dine personopplysninger bli slettet. 

Generelle vilkår  

Konkurransen er på ingen måte sponset, støttet, administrert av eller tilknyttet noen plattform der den kan markedsføres, inkludert Facebook, Instagram eller TikTok.  

Konkurransen er underlagt lovene i det landet hvor Deltakeren er bosatt. Vi forbeholder oss retten til å korrigere eventuelle formuleringer eller skrivefeil. 

Samtykke til markedsføring   

Ved å delta i konkurransen kan du velge å samtykke til å motta markedsføringsmateriell fra Santander, inkludert nyhetsbrev, kampanjetilbud og informasjon om produkter og tjenester.  

Dette samtykket er frivillig og påvirker ikke din deltakelse i konkurransen. 

Kontaktinformasjon  

Hvis du har spørsmål om denne konkurransen, hvordan dine data behandles og/eller ønsker å kontakte oss, kan du ta kontakt med Santander kundeservice.